LYCKES PRODUKTIONSVERKTYG AB
Maskinvägen 13 
691 37 Karlskoga

Org.nr: 556556-8895
VAT.nr: SE556556889501
Bg: 5065-1991
Säte: Karlskoga
  


  
Kontaktpersoner
 
VD Jaspal Åberg Tel: +46 (0)586-305 48
Fax:+46 (0)586-305 29
jaspal@lyckespv.se
Platschef Åke Andersson Tel: +46 (0)586-635 57
Fax:+46 (0)586-635 55
ake@lyckespv.se
OBS Nytt telefon/faxnummer
OBS! Tel.nr 0586-305 47 UPPHÖR
Marknads-/inköpschef Anders Johansson Tel: +46 (0)586-635 51
Fax:+46 (0)586-635 55
anders@lyckespv.se
OBS Nytt faxnummer
Kundsupport marknad, Kvalitetschef Kjell Knutsson Tel: +46 (0)586-635 54
Fax:+46 (0)586-635 55
kjell@lyckespv.se
OBS Nytt telefon/faxnummer
OBS! Tel.nr 0586-305 15 UPPHÖR
Produktionssupport Emir Hadzic Tel: +46 (0)586-635 53
Fax:+46 (0)586-635 55
emir@lyckespv.se
OBS Nytt telefon/faxnummer
OBS! Tel.nr 0586-305 46 UPPHÖR
Produktionsteknik Christer Carlsson Tel: +46 (0)586-635 56
Fax:+46 (0)586-549 60
christer@lyckespv.se
OBS Nytt faxnummer
Produktionsansvarig
Inköp
Stefan Liljeberg Tel: +46 (0)586-635 58
Fax:+46 (0)586-635 59
stefan@lyckespv.se
OBS Nytt faxnummer

  

Du är alltid välkommen att besöka oss. Bestäm bara en tid med oss först.
Vi finns nära E18, Hjärtligt välkommen!


  
Klicka här för att komma till Eniros karttjänst, där du själv kan anpassa storleken på kartan.

M13 (Maskinvägen 13)

M20 (Maskinvägen 20)